aboutus

Veson Valve Ltd.

Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd.
1 2 3 4 5
Veson Valve Ltd.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Na calym swiecie
marki: VESON
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 5000000-7000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

Veson Valve Ltd. specjalizuje się w badaniach i produkcji wszelkiego rodzaju pneumatycznych siłowników hydraulicznych i zaworów sterowanych za pomocą pneumatycznych, hydraulicznych przedsiębiorstw naukowych i technologicznych zaworów, szeroko stosowanych w gazie ziemnym, oleju, chemii, przemyśle, hutnictwie metali i papiernictwie, drukowaniu, energii elektrycznej , górnictwo, farmaceutyka, chemia codzienna, żywność i napoje, uzdatnianie wody oraz urządzenia do uzdatniania i obróbki mechanicznej oraz inne branże, firma od samego początku, kładąca nacisk na założenie innowacji naukowej i technologicznej, jakość na pierwszym miejscu, ustanowiona przez lata z uznaniem, to inżynieria kontroli przepływu i modyfikacja sprzętu automatyki z wyboru dla produktów.

Produkty Veson Valve Ltd. obejmują: obrotowy siłownik pneumatyczny z zębatką serii VS, siłownik pneumatyczny z jarzmem VSF
 oraz

siłownik hydrauliczny, liniowy siłownik pneumatyczny, siłownik gazowy nad olejem, uruchamiane zawory i uruchamiane zawory motylkowe.Aż do teraz,

Produkty VESON mają wyłączne zastosowanie w olejach termicznych, zaopatrzeniu w wodę.Od wielu lat współpracujemy z wysokiej jakości producentami zaworów, co zapewnia nam oferowanie naszym klientom doskonałych rozwiązań zaworów regulacyjnych.Na przykład pneumatyczne zawory kulowe, pneumatyczne przepustnice, pneumatyczne i elektryczne zawory kulowe, zawory regulacyjne, zawory grzybkowe, zawory sterujące, ESD, ESDV, SDV oraz złożone pneumatyczne systemy sterowania.Obecnie firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001:2015 firmy UKAS.

Nasz cel: stworzyć pierwszorzędną markę „VESON", w preferencyjnych cenach, doskonała obsługa posprzedażna, serdecznie witamy klientów w kraju i za granicą do kontaktu z biznesem, budujemy zakładamy długoterminowe relacje, zasoby techniczne udostępniające brokatowy zawór pneumatyczny, rynek zaworów rozprężnych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Historia

 


Veson Valve Ltd.została założona w 2010 roku z 50 sztabami.Veson zębatka zębata i siłownik pneumatyczny z jarzmem szkockim dzięki sprzedaży globalnej sieci marketingowej, nie tylko zaspokajają popyt na rynku krajowym i wielu użytkowników końcowych w branży naftowej i gazowej, przemyśle petrochemicznym, produkcji papar Uzdatnianie wody itp., Ale są również eksportowane do ponad trzydziestu krajów .

 

2010, założenie firmy VESON.

Veson stał się długoterminowym dostawcą zaworów sterujących dla Momentive Company.

 

W 2011 VESON nawiązał długoterminową współpracę z wiodącymi firmami zaworowymi.

 

2014, Certyfikacja systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2000.

 

2014, Veson ukończył zawory odcinające dla SINOPEC.

 

2015, VESON stał się długoterminowym dostawcą zaworów sterujących dla Shouguang Fukang Pharmaceutical.

 

 

VESON Serwisowe zawory regulacyjne dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, uzdatniania wody itp.

 

 

Usługa


 

Napędy Veson do zaworów i zębników są projektowane i produkowane tak, aby zapewnić najdłuższy cykl życia na rynku.Możemy je wyposażyć, aby spełnić praktycznie każde wymaganie dotyczące kontroli.Są dostępne z różnymi konfiguracjami wymiarów montażowych i obejmują 15 modeli dla odpowiedniej zgodności momentu obrotowego.

Nasze bogate możliwości inwentaryzacyjne i inżynieryjne pozwalają nam elastycznie reagować na Twoje potrzeby.Szczycimy się tym, że przekraczamy oczekiwania klientów.Siłowniki dwustronnego działania, napędy ze sprężyną powrotną, siłowniki ze stali nierdzewnej, napędy pneumatyczne 120 °, napędy pneumatyczne 180 °, 3-stawne pneumatyczne napędy obrotowe.

 

Bezpłatne konsultacje przed sprzedażą / bezpłatne oznaczanie próbek

 

VESON oferuje 12-godzinną szybką reakcję przed sprzedażą i bezpłatne doradztwo.Użytkownicy mogą korzystać z wszelkiego rodzaju pomocy technicznej.
Dostępne jest pobieranie próbek i testowanie.
Oferujemy projektowanie rozwiązań dla wszystkich dystrybutorów i użytkowników.
 
Ścisła kontrola jakości produkcji
 
Zawory regulacyjne VESON podlegają kompletnemu i ścisłemu systemowi kontroli jakości, co zapewnia doskonałą jakość naszych zaworów.
 
1-7 dni Szybka dostawa
Posiadamy masową produkcję, magazyn i gotowy przedmiot, dla tych przedmiotów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni.W przypadku dużych maszyn i specjalnych wymagań będziemy sprzedawać Cię jako priorytetowego klienta i wyprodukować Twój ładunek po raz pierwszy.
 
24-godzinny serwis posprzedażny

Bezpłatna naprawa gwarancyjna (w tym robocizna i materiały):bezpłatna naprawa w okresie gwarancyjnym jakości oraz rozsądna opłata za części zamienne i konserwacja po okresie gwarancji jakości.Nigdy nie zwolnimy się z odpowiedzialności za wady produktu.

 

Czas odpowiedzi: po otrzymaniu zgłoszenia od użytkownika zapewniamy całodobowe posprzedażowe wsparcie techniczne.
 
Części zamienne: niezbędne części zamienne są dostarczane klientom wraz z produktami.
 
Bezpłatne szkolenie techniczne: szkolenia integracyjne i normatywne w zakresie technologii są dostępne dla klientów bezpłatnie przez nasz personel techniczny, aby upewnić się, że są oni wykwalifikowani w regularnej obsłudze sprzętu i oprogramowania produktów oraz są w stanie oszacować i rozwiązać drobne problemy.
 
Dochodzenie telefoniczne: nasz zespół obsługi posprzedażnej będzie dzwonił do użytkownika co miesiąc w okresie gwarancyjnym, aby sprawdzić stan roboczy produktów oraz w razie potrzeby wykryć i rozwiązać problemy.
.
Instrukcja serwisu usługa instalacji jest dostępna.

 

 

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych przemysłowych urządzeń laserowych, prosimy o kontakt!Czekamy na zapytania sales@veson-valve.com na nasz adres e-mail: i czekamy na współpracę z Tobą.

 

Nasz zespół

VESON łączy odpowiednie profesjonalne talenty i technologię, tworząc wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów. Mamy dział R & D, dział QC, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, łącznie około 50 członków zespołu. Rozwój oprogramowania, projektowanie sprzętu i testowanie sprzętu są wykonywane przez naszych profesjonalnych techników. Wraz z rozwojem naszej działalności zapraszamy więcej przyjaciół.

Szczegóły kontaktu