aboutus

Veson Valve Ltd.

Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: VESON
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 5000000-7000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

Veson Valve Ltd. specjalizuje się w badaniach i produkcji wszelkiego rodzaju pneumatycznych siłowników hydraulicznych i zaworów sterowanych pneumatycznymi, hydraulicznymi zaworami naukowo-technologicznymi, szeroko stosowanymi w gazie ziemnym, ropie naftowej, chemii, przemyśle, wytopie metali i papiernictwie, drukowaniu, energii elektrycznej , górnictwo, farmacja, codzienna chemia, żywność i napoje, uzdatnianie wody i są to urządzenia do uzdatniania i urządzeń mechanicznych oraz inne branże, firma od samego początku kładąc nacisk na założenie innowacji naukowej i technologicznej, najpierw jakość, ustanowiona przez lata uznana to inżynieria sterowania przepływem i modyfikacja sprzętu automatyki z wyboru dla produktów.

Produkty firmy Veson Valve Ltd. obejmują: siłownik pneumatyczny z obrotowym zębnikiem serii VS, siłownik pneumatyczny VSF z jarzmem szkockim
 i

siłownik hydrauliczny, liniowy siłownik pneumatyczny, siłownik gaz-olej, zawory uruchamiane i zawory motylkowe z napędem.Aż do teraz,

Produkty VESON mają wyłączne zastosowanie w olejach termicznych, zaopatrzeniu w wodę.Od wielu lat współpracujemy z wysokiej jakości producentami zaworów, dzięki czemu oferujemy naszym klientom doskonałe rozwiązania w zakresie zaworów regulacyjnych.Na przykład pneumatyczne zawory kulowe, pneumatyczne zawory motylkowe, pneumatyczne i elektryczne zawory kulowe, zawory regulacyjne, zawory grzybkowe, zawory regulacyjne, ESD, ESDV, SDV i złożone pneumatyczne systemy sterowania.Obecnie firma posiada certyfikat ISO9001: 2015 , system zarządzania jakością UKAS.

Nasz cel: stworzyć pierwszorzędną markę „VESON", po preferencyjnych cenach, doskonała obsługa posprzedażna, serdecznie witamy klientów w kraju i za granicą w celu skontaktowania się z firmą, ustalenia budowy długoterminowe relacje, udostępnianie zasobów technicznych brokatowy zawór pneumatyczny, rynek zaworów rozprężnych zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

 

 

 

 

Historia

 


Veson Valve Ltd.została założona w 2010 roku z 50 sztabami.Veson zębatka zębata i siłownik pneumatyczny z jarzmem szkockim dzięki sprzedaży globalnej sieci marketingowej, nie tylko zaspokajają popyt na rynku krajowym i wielu użytkowników końcowych w branży naftowej i gazowej, przemyśle petrochemicznym, produkcji papar Uzdatnianie wody itp., Ale są również eksportowane do ponad trzydziestu krajów .

 

2010, założenie firmy VESON.

Veson stał się długoterminowym dostawcą zaworów sterujących dla Momentive Company.

 

W 2011 VESON nawiązał długoterminową współpracę z wiodącymi firmami zaworowymi.

 

2014, Certyfikacja systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2000.

 

2014, Veson ukończył zawory odcinające dla SINOPEC.

 

2015, VESON stał się długoterminowym dostawcą zaworów sterujących dla Shouguang Fukang Pharmaceutical.

 

 

VESON Serwisowe zawory regulacyjne dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, uzdatniania wody itp.

 

 

Usługa


 

Napędy Veson do zaworów i zębników są projektowane i produkowane tak, aby zapewnić najdłuższy cykl życia na rynku.Możemy je wyposażyć, aby spełnić praktycznie każde wymaganie dotyczące kontroli.Są dostępne z różnymi konfiguracjami wymiarów montażowych i obejmują 15 modeli dla odpowiedniej zgodności momentu obrotowego.

Nasze bogate możliwości inwentaryzacyjne i inżynieryjne pozwalają nam elastycznie reagować na Twoje potrzeby.Szczycimy się tym, że przekraczamy oczekiwania klientów.Siłowniki dwustronnego działania, napędy ze sprężyną powrotną, siłowniki ze stali nierdzewnej, napędy pneumatyczne 120 °, napędy pneumatyczne 180 °, 3-stawne pneumatyczne napędy obrotowe.

 

Bezpłatne konsultacje przed sprzedażą / bezpłatne oznaczanie próbek

 

VESON oferuje 12-godzinną szybką reakcję przed sprzedażą i bezpłatne doradztwo.Użytkownicy mogą korzystać z wszelkiego rodzaju pomocy technicznej.
Dostępne jest pobieranie próbek i testowanie.
Oferujemy projektowanie rozwiązań dla wszystkich dystrybutorów i użytkowników.
 
Ścisła kontrola jakości produkcji
 
Zawory regulacyjne VESON podlegają kompletnemu i ścisłemu systemowi kontroli jakości, co zapewnia doskonałą jakość naszych zaworów.
 
1-7 dni Szybka dostawa
Posiadamy masową produkcję, magazyn i gotowy przedmiot, dla tych przedmiotów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni.W przypadku dużych maszyn i specjalnych wymagań będziemy sprzedawać Cię jako priorytetowego klienta i wyprodukować Twój ładunek po raz pierwszy.
 
24-godzinny serwis posprzedażny

Bezpłatna naprawa gwarancyjna (w tym robocizna i materiały):bezpłatna naprawa w okresie gwarancyjnym jakości oraz rozsądna opłata za części zamienne i konserwacja po okresie gwarancji jakości.Nigdy nie zwolnimy się z odpowiedzialności za wady produktu.

 

Czas odpowiedzi: po otrzymaniu zgłoszenia od użytkownika zapewniamy całodobowe posprzedażowe wsparcie techniczne.
 
Części zamienne: niezbędne części zamienne są dostarczane klientom wraz z produktami.
 
Bezpłatne szkolenie techniczne: szkolenia integracyjne i normatywne w zakresie technologii są dostępne dla klientów bezpłatnie przez nasz personel techniczny, aby upewnić się, że są oni wykwalifikowani w regularnej obsłudze sprzętu i oprogramowania produktów oraz są w stanie oszacować i rozwiązać drobne problemy.
 
Dochodzenie telefoniczne: nasz zespół obsługi posprzedażnej będzie dzwonił do użytkownika co miesiąc w okresie gwarancyjnym, aby sprawdzić stan roboczy produktów oraz w razie potrzeby wykryć i rozwiązać problemy.
.
Instrukcja serwisu usługa instalacji jest dostępna.

 

 

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych przemysłowych urządzeń laserowych, prosimy o kontakt!Czekamy na zapytania sales@veson-valve.com na nasz adres e-mail: i czekamy na współpracę z Tobą.

 

Nasz zespół

VESON łączy odpowiednie profesjonalne talenty i technologię, tworząc wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów. Mamy dział R & D, dział QC, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, łącznie około 50 członków zespołu. Rozwój oprogramowania, projektowanie sprzętu i testowanie sprzętu są wykonywane przez naszych profesjonalnych techników. Wraz z rozwojem naszej działalności zapraszamy więcej przyjaciół.

Szczegóły kontaktu