aboutus

Veson Valve Ltd.

Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd. Veson Valve Ltd.
1 2 3 4 5
Veson Valve Ltd.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Na calym swiecie
marki: VESON
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 5000000-7000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

Veson Valve Ltd. specjalizuje się w badaniach i produkcji wszelkiego rodzaju pneumatycznych siłowników hydraulicznych i zaworów sterowanych za pomocą pneumatycznych, hydraulicznych przedsiębiorstw naukowych i technologicznych zaworów, szeroko stosowanych w gazie ziemnym, oleju, chemii, przemyśle, hutnictwie metali i papiernictwie, drukowaniu, energii elektrycznej , górnictwo, farmaceutyka, chemia codzienna, żywność i napoje, uzdatnianie wody i urządzenia do uzdatniania wody i urządzenia mechaniczne oraz inne branże, firma od samego początku, kładąca nacisk na założenie innowacji naukowej i technologicznej, jakość na pierwszym miejscu, ustanowiona przez lata z uznaniem, to inżynieria kontroli przepływu i modyfikacja sprzętu automatyki z wyboru dla produktów.

Produkty Veson Valve Ltd. obejmują: obrotowy siłownik pneumatyczny z zębatką serii VS, siłownik pneumatyczny z jarzmem VSF oraz

siłownik hydrauliczny, liniowy siłownik pneumatyczny, siłownik gazowy nad olejem, uruchamiane zawory i uruchamiane zawory motylkowe.Aż do teraz,

Produkty VESON mają wyłączne zastosowanie w olejach termicznych, zaopatrzeniu w wodę.Od wielu lat współpracujemy z wysokiej jakości producentami zaworów, co zapewnia nam oferowanie naszym klientom doskonałych rozwiązań zaworów regulacyjnych.Na przykład pneumatyczne zawory kulowe, pneumatyczne przepustnice, pneumatyczne i elektryczne zawory kulowe, zawory regulacyjne, zawory grzybkowe, zawory sterujące, ESD, ESDV, SDV oraz złożone pneumatyczne systemy sterowania.Obecnie firma posiada certyfikat ISO9001: 2015,system zarządzania jakością firmy UKAS.

Nasz cel: stworzenie najwyższej klasy marki "VESON", po preferencyjnych cenach, doskonała obsługa posprzedażna, serdeczne powitanie klientów w kraju i za granicą w celu kontaktu z biznesem, budowanie nawiązania długotrwałych relacji, udostępnianie zasobów technicznych brokatowy zawór pneumatyczny, rozbudowa rynek zaworów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Historia

 


Veson zawór Sp.została założona w 2010 roku, zatrudnia 50 sztabów.Napęd pneumatyczny z zębatką zębatą Veson i szkockim jarzmem poprzez globalną sprzedaż sieci marketingowej, nie tylko zaspokaja zapotrzebowanie rynku krajowego i wielu użytkowników końcowych w branży naftowej i gazowej, przemyśle petrochemicznym, produkcji papryki Uzdatnianie wody itp., Ale także zostały wywiezione do ponad trzydziestu krajów .

 

2010 założenie firmy VESON.

Veson został długoterminowym dostawcą zaworów sterujących dla firmy Momentive.

 

2011 VESON nawiązał długoterminową współpracę z wiodącymi firmami produkującymi armaturę.

 

2014, Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

 

2014, Veson ukończył zawory odcinające dla SINOPEC.

 

2015, VESON zostaje długoterminowym dostawcą zaworów sterujących dla Shouguang Fukang Pharmaceutical.

 

 

Zawory regulacyjne VESON Service dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, uzdatniania wody itp.

 

 

Usługa


 

Zawory i siłowniki z zębnikiem firmy Veson zostały zaprojektowane i wyprodukowane tak, aby zapewnić najdłuższy cykl życia na rynku.Możemy je wyposażyć w akcesoria, aby spełnić praktycznie każde wymaganie kontroli.Są dostępne w różnych konfiguracjach wymiarów montażowych i obejmują 15 modeli, aby zapewnić odpowiednią kompatybilność momentu obrotowego.

Nasze rozległe możliwości inwentaryzacyjne i inżynieryjne pozwalają nam elastycznie reagować na Twoje potrzeby.Szczycimy się przekraczaniem oczekiwań klientów.Siłowniki dwustronnego działania, siłowniki ze sprężyną powrotną, siłowniki ze stali nierdzewnej, siłowniki pneumatyczne 120°, siłowniki pneumatyczne 180°, pneumatyczne siłowniki obrotowe 3-położeniowe.

 

Bezpłatne konsultacje przedsprzedażne / Bezpłatne znakowanie próbek

 

VESON oferuje 12-godzinną szybką reakcję przedsprzedażną i bezpłatne konsultacje.Dla użytkowników dostępne jest wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne.
Dostępne jest tworzenie i testowanie próbek.
Wszystkim dystrybutorom i użytkownikom oferujemy postępujące projektowanie rozwiązań.
 
Ścisła kontrola jakości produkcji
 
Zawory regulacyjne VESON podlegają kompletnemu i ścisłemu systemowi kontroli jakości, który zapewnia doskonałą jakość naszych zaworów.
 
Szybka dostawa 1-7 dni
Mamy masową produkcję oraz zapasy i gotowe produkty, dla tych przedmiotów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni.W przypadku dużej maszyny i specjalnych wymagań wymienimy Cię jako priorytetowego klienta i wyprodukujemy Twój ładunek po raz pierwszy.
 
24-godzinny serwis posprzedażny

Bezpłatna naprawa gwarancyjna (w tym robocizna i materiał):bezpłatna usługa naprawy w okresie gwarancji jakości oraz rozsądna opłata za części zamienne i serwis po okresie gwarancji jakości.Nigdy nie zwalniamy z odpowiedzialności za wady produktu.

 

Czas odpowiedzi: po otrzymaniu zgłoszenia od użytkownika zapewniamy całodobowe wsparcie techniczne posprzedażowe.
 
Części zamienne: niezbędne części zamienne dostarczane są wraz z produktami do klientów.
 
Bezpłatne szkolenie techniczne: Integracyjne i normatywne szkolenia technologiczne są dostępne bezpłatnie dla klientów przez nasz personel techniczny, aby upewnić się, że są wykwalifikowani w regularnej obsłudze sprzętu i oprogramowania produktów oraz są w stanie oszacować i rozwiązać małe problemy.
 
Dochodzenie telefoniczne: nasz zespół obsługi posprzedażnej będzie dzwonił do użytkownika co miesiąc w okresie gwarancyjnym, aby sprawdzić stan pracy produktów oraz w razie potrzeby wykryć i rozwiązać problemy.
.
Instrukcja strony usługa instalacji jest dostępna.

 

 

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszego przemysłowego sprzętu laserowego, prosimy o kontakt!Czekamy na Twoje zapytania sales@veson-valve.com na nasz e-mail: i czekamy na współpracę z Tobą.

 

Nasz zespół

VESON łączy najlepsze profesjonalne talenty i technologie dla wysoko wykwalifikowanego profesjonalnego zespołu. Mamy dział badawczo-rozwojowy, dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, łącznie około 50 członków zespołu. Rozwój oprogramowania, projektowanie sprzętu i testowanie sprzętu jest kończone przez naszych profesjonalnych techników. W miarę rozwoju naszej działalności witamy kolejnych przyjaciół.

Szczegóły kontaktu