aboutus
Linia produkcyjna

Veson Valve Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Veson Valve Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

Veson Valve Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

Veson Valve Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

 

Veson Valve Ltd. linia produkcyjna fabryki 4

 

 

Veson valve ltd.posiadający warsztat formowania wtryskowego i odlewania ciśnieniowego, warsztat materiałowy, warsztat przynęty, warsztat narzędziowy CNC, warsztat montażowy, warsztat pakowania.

Przedstawiamy zaawansowany sprzęt do obróbki wieloplatformowego centrum obróbczego CNC, szybkich tokarek automatycznych, precyzyjnej EDM, formowania wtryskowego, maszyn do odlewania ciśnieniowego itp.

OEM / ODM

OEM i ODM są mile widziane.

  • Możemy wykonać oprzyrządowanie zgodnie z Twoimi rysunkami CAD. Z pełnym zakresem doświadczeń na miejscu, zawory specjalnego przeznaczenia mogą z nami współpracować.
  • Nasi inżynierowie mogą również zaproponować materiał i zawory pasujące do płynów.
  • Oferujemy również obsługę marki klienta. Odlewamy lub spawamy LOGO na ciele, dzięki czemu można je łatwo sprzedać.

R & D

Do tej pory Veson valve ltd. ma siedmiu inżynierów ds. badań i rozwoju, kilkadziesiąt pracowników produkcyjnych i technicznych oraz kilkudziesięciu pracowników technicznych. Nasi inżynierowie biorą udział w forach zaworów w kraju i za granicą. I zawsze myślimy o bardziej ekonomicznych zaworach, które zastąpią obecne. Aby wesprzeć nasze badania, pewna część zysku powróci do działu badań i rozwoju, dzięki czemu będziemy mogli regularnie wydawać nasze nowe produkty.

Szczegóły kontaktu