news

Dwa dostosowane 3-pozycyjne siłowniki pneumatyczne zostaną wysłane przez Air Express do naszego klienta (obrót o 90°)

June 9, 2022

Dwa niestandardowe 3-pozycyjne siłowniki pneumatyczne zostaną wysłane do naszego klienta przez Air Express (obrót o 90 °)

 

Siłownik pneumatyczny: VS-125DA-3P (0°-90°-180°)

 

Dwustronnego działania, standardowy kolor: szary korpus, zaślepki

 

Anodowany plus epoksydowy i szary korpus

 

Wał napędowy ze stali nierdzewnej 316SS

 

Siłowniki pneumatyczne 3-pozycyjne zapewniają pracę w zakresie 0°- 45°-90° lub 0°-90°- 180°.Pozycję pośrednią uzyskuje się przez zewnętrzne mechaniczne zatrzymanie ruchu na 2 pomocniczych tłokach.Ta pośrednia pozycja zatrzymania, regulowana, np. siłowniki 90°, może zapewnić 20°, 30° 50°, 75° itd. Pozycję pośrednią można łatwo uzyskać, regulując zewnętrzne nakrętki znajdujące się na zewnątrz dwóch zaślepek.

Dostępne są oba typy, dwustronnego działania i sprężyna powrotna.Zakres zastosowania: Do dozowania, dokładnego napełniania i wszelkiego rodzaju usług, w których przy obrocie o 90° wymagana jest pozycja zatrzymania pośredniego.


Do sterowania pracą siłowników pneumatycznych 3-położeniowych wymagany jest układ elektrozaworów sterujących sekwencją dopływów powietrza do siłownika w sposób opisany poniżej:

Pozycja 1 (pozycja pośrednia):
Ta pozycja jest osiągana, gdy powietrze jest dostarczane jednocześnie do portów 2 i D z powietrzem wylotowym w portach 4 i C. W rzeczywistości powietrze dostarczane do portów D wymusza ruch tłoków pomocniczych do środka, a pręty służą jako mechaniczne ograniczniki do zatrzymywania wewnętrznych tłoków w żądanej pozycji pośredniej.
najnowsze wiadomości o firmie Dwa dostosowane 3-pozycyjne siłowniki pneumatyczne zostaną wysłane przez Air Express do naszego klienta (obrót o 90°)  0

Pozycja 2 (pozycja całkowicie otwarta):
To położenie jest osiągane, gdy powietrze jest dostarczane do portu 2 i portu C (można również unikać powietrza do portu C) z powietrzem wywiewanym w porcie 4. W tym stanie powietrze do portu 2 pozwala powietrzu do wewnętrznych tłoków kontynuować suw otwierający.
najnowsze wiadomości o firmie Dwa dostosowane 3-pozycyjne siłowniki pneumatyczne zostaną wysłane przez Air Express do naszego klienta (obrót o 90°)  1

Pozycja 3 (pozycja całkowicie zamknięta):
Ta pozycja jest osiągana, gdy powietrze jest dostarczane do portu 4 z powietrzem wywiewanym do portu 2.
najnowsze wiadomości o firmie Dwa dostosowane 3-pozycyjne siłowniki pneumatyczne zostaną wysłane przez Air Express do naszego klienta (obrót o 90°)  2