products

Siłownik pneumatyczny pneumatyczny z zaworem zwrotnym, wysokowydajny

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Veson/OEM
Orzecznictwo: ISO/CE/SIL3
Numer modelu: VS-052DA
Minimalne zamówienie: 1 Ea
Cena: FOB Shanghai
Szczegóły pakowania: Obudowa z kartonu / sklejki
Czas dostawy: jeden tydzień
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
Szczegóły informacji
Materiał: 8412390000 Rodzaj: Pneumatyczny siłownik obrotowy
Maksymalne ciśnienie robocze: 10bar Zawór: 9NM do 4620Nm
3 miejsce: ISO5211 / DIN3337 Nazwa produktu: pneumatyczny siłownik tłokowy
High Light:

quarter turn pneumatic actuator

,

pneumatic rotary actuator


opis produktu

 Pneumatyczny siłownik obrotowy Siłownik pneumatyczny ze sprężyną powrotną Pneumatyczny zawór z tworzywa sztucznego

 

 

 

Zasada działania siłownika jednostronnego działania (powrót sprężynowy)

 

CCW

Powietrze do portu A wypycha tłoki na zewnątrz, powodując ściskanie sprężyn. Koło zębate obraca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, podczas gdy powietrze jest usuwane z portu B.

Loss of air pressure on port A, the stored energy in the springs forces the pistons inwards. Utrata ciśnienia powietrza na przyłączu A, energia zgromadzona w sprężynach zmusza tłoki do wewnątrz. The pinion turns clockwise while air is being exhausted from port A. Koło zębate obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, gdy powietrze jest usuwane z portu A.

CW

Powietrze do portu B wypycha tłoki na zewnątrz, powodując ściskanie sprężyn. Koło zębate obraca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, podczas gdy powietrze jest usuwane z portu B.

Loss of air pressure on port A, the stored energy in the springs forces the pistons inwards. Utrata ciśnienia powietrza na przyłączu A, energia zgromadzona w sprężynach zmusza tłoki do wewnątrz. The pinion turns clockwise while air is being exhausted from port A. Koło zębate obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, gdy powietrze jest usuwane z portu A.

Zasada działania siłownika dwustronnego działania

CCW

Powietrze do portu A wypycha tłoki na zewnątrz, powodując obrót zębnika w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, podczas gdy powietrze jest usuwane z portu B.

Powietrze do portu B zmusza tłoki do wewnątrz, powodując obrót zębnika zgodnie z ruchem wskazówek zegara, podczas gdy powietrze jest usuwane z portu A.

CW

Powietrze do portu A wypycha tłoki na zewnątrz, powodując obrót zębnika zgodnie z ruchem wskazówek zegara, podczas gdy powietrze jest usuwane z portu B.

Powietrze do portu B zmusza tłoki do wewnątrz, powodując obrót zębnika w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara podczas usuwania powietrza z portu A.

 

 

► Budowa


1, wskaźnik

Wskaźnik położenia z NAMUR jest wygodny do montażu akcesoriów, takich jak skrzynka wyłącznika krańcowego, pozycjoner i tak dalej.

2, zębnik

The
wałek zębaty to wysoce precyzyjna i integrująca, wykonana z niklowanej stali stopowej, pełny conform to the latest standards of ISO5211, DIN3337, NAMUR. zgodne z najnowszymi standardami ISO5211, DIN3337, NAMUR. The dimensions can be customized and the stainless steel is available. Wymiary można dostosować i dostępna jest stal nierdzewna.

3, korpus siłownika

Zgodnie z różnymi wymaganiami wytłaczany stop aluminium ASTM6005

Ciało może być traktowany twardym anodowanym, malowanym proszkowo poliestrem (inny
Zabarwienie jest dostępne, takie jak niebieski, pomarańczowy, żółty itp.), PTFE lub niklowane.

4,
Zaślepki
Odlew aluminiowy w proszku poliester malowany na różne koloryzabarwienie, PTFE lub niklowane.

5, tłoki
Tłoki z podwójnymi zębatkami są wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium obrabianego twardym anodowaniem lub wykonane
Formularz Cast steel with galvanization. Stal lana z ocynkowaniem. Symmetric mounting position, long cycle life Symetryczna pozycja montażu, długi cykl życia i szybka praca, odwrócenie obrotu po prostu przez odwrócenie tłoków.

6, Regulacja podróży
Niezależny od holu przesuw zewnętrzny
zatrzymać śruby regulacyjne mogą łatwo i precyzyjnie regulować ± 5 ° zarówno w kierunku otwierania, jak i zamykania.

7,
Wysoka wydajność sprężyny
Fabrycznie napięte sprężyny do powlekania są wykonane z wysokiej wydajnościmateriał odporny na korozję i dłuższą żywotność, którą można potępić bezpiecznie i wygodnie, aby spełnić różne wymagania dotyczące momentu obrotowego poprzez zmianę Ilość sprężyn.

8, Łożyska i prowadnice
Zrobiony
Formularz low friction, long-life compound material, to avoid the direct contact between metals. materiał mieszany o niskim współczynniku tarcia, o długiej żywotności, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu między metalami. The maintenance and replacement are easy and convenient. Konserwacja i wymiana są łatwe i wygodne.

9, o-ringi
NBR rubber O-rings provide trouble-free operation at standard temperature ranges. O-ringi z gumy NBR zapewniają bezproblemową pracę w standardowych zakresach temperatur. For high and Na wysoki i
zastosowania w niskich temperaturach Viton lub Silikon.

 

 

► Pneumatyczny siłownik zaworu

 

 

Siłowniki ze sprężyną powrotną

1. Tłoki na zewnątrz, powodując ściskanie sprężyn. Koło zębate obraca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, podczas gdy powietrze jest usuwane z portu B.


2. Loss of air pressure on port A, the stored energy in the springs forces the pistons inwards. 2. Utrata ciśnienia powietrza na przyłączu A, energia zmagazynowana w sprężynach zmusza tłoki do wewnątrz. The pinion turns clockwise while air is being exhausted from port A. Koło zębate obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, gdy powietrze jest usuwane z portu A.

 

3. Powietrze do portu B wypycha tłoki na zewnątrz, powodując ściskanie sprężyn. Koło zębate obraca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara podczas usuwania powietrza z portu B.


4. Loss of air pressure on port A, the stored energy in the springs forces the pistons inwards. 4. Utrata ciśnienia powietrza na przyłączu A, energia zmagazynowana w sprężynach zmusza tłoki do wewnątrz. The pinion turns clockwise while air is being exhausted from port A. Koło zębate obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, gdy powietrze jest usuwane z portu A.

 

 

 

siłownik pneumatyczny

KOD HS: 8412390000
Model:

Obszar eksportu:Ameryka Północna Ameryka Środkowo-Południowa AZJA Europa Afryka Oceania

Wprowadzenie:
Siłowniki pneumatyczne serii VS (zębatka i zębnik) mają następujące funkcje.

> 15 modeli siłowników, wyjściowy moment obrotowy od 9NM do 4620Nm przy dopływie powietrza 6 barów.

> Wiercenie dolne jest zgodne z ISO5211 / DIN3337 w celu dopasowania do zaworu, interfejs dla zaworu elektromagnetycznego, górny koniec wału i górne wiercenie do montażu akcesoriów są zgodne ze standardem VDI / VDE3845 (Namur) i regulacja skoku o +/- 5 stopni.

> Korpus siłownika i tłok są poddane ponad 20um twardej anodowanej obróbce i ponad 100um epoksydowane na pokrywach końcowych, które spełniają kwalifikację ASTM B117, ponad 500-godzinny test rozprzestrzeniania się soli, brak aktywatora korozji.

> Zaślepka może być niebieska, czarna, szara, żółta itp. Na życzenie.

> Dostępne są PTFE, nikiel, żywica epoksydowa, poliester i ceramika powlekane w środowisku korozyjnym i ściernymSiłownik pneumatyczny pneumatyczny z zaworem zwrotnym, wysokowydajny 0.

  

Szczegóły kontaktu
Judy.Zhao

Numer telefonu : +8618918264392

WhatsApp : +8618918264392